Tipsport Sázková Kancelář

Přejít na Sázkovou kancelář Tipsport

O Tipsportu

Tipsport je typická česká sázková kancelář, která sídlí v Berouně. Zaměřuje se hlavně na Českou republiku, i když působí i na Slovensku a plánuje expanzi do dalších zemí. Společnost byla založena v roce 1991. Od roku 1996 se přijímají sázky i po telefonu. Od roku 2000 se stává největší českou sázkovou kanceláří.  Na začátku roku 2009 bylo spuštěno internetové sázení, které se rychle stalo oblíbené mezi sázkaři.

Společnost stále sídlí v Berouně, odkud řídí veškeré své aktivity pro značku Tipsport v Česku a na Slovensku a značku Chance v České republice. Celkově zaměstnává 3000 lidí.

Tipsport je řádně regulovaná a licencovaná společnost, jelikož vlastní licenci od Ministerstva financí ČR.

Provozuje síť kamenných poboček po celé republice, ale můžete si vsadit i online na stránkách nebo přes mobil. Tipsport je úzce spjat s hokejem. Od roku 2004 se nejvyšší česká liga jmenuje Tipsport Extraliga.

Proč sázet u Tipsportu​?

 • Největší česká sázková kancelář
 • Vysoký bonus pro nové hráče 50 000 Kč
 • Sázkařské fórum spolu s bezplatnými tipy
 • Tipsport TV vysílá zápasy hokejové extraligy v HD kvalitě

O společnosti Tipsport

Za sázkovou kanceláří stojí společnost Tipsport.net a.s. Jedná se o právnickou osobu, která je vlastněna jejími zakladateli až do dnešních dnů. Generálním ředitelem je Petr Knybel.

Strategií společnosti je být sociální, interaktivní, efektivní a globální. Díky tomu budují sázkařskou komunitu, představují aktuální trendy, jsou pružní a novinky nasazují velmi rychle.

tipsportcta

 

Kurzová nabídka Tipsport

Kurzová nabídka je velmi pestrá, tvořená na míru pro české sázkaře. Najdete zde všechny důležité sporty a ligy na světě. Nejvíce sázkových příležitostí najdete na hokej, fotbal a tenis.

Sázky na hokej tvoří česká extraliga, NHL, KHL a další evropské hokejové ligy. Vsadit si můžete na 1×2 výsledek či 12, ale i na jednotlivé třetiny, under over sázky, počet vstřelených gólů, konkrétní střelce a další.

Sázky na fotbal tvoří velkou část nabídky. Nechybí jak velké evropské ligy a poháry, tak české 1. Liga a ligy po celém světě. Vsadit si můžete na výsledek utkání, dvojtip, počet gólů, výsledek a počet gólů, přesný výsledek utkání, jednotlivých poločasů a další.

Třetí nejsázenější sport je tenis. Tomu odpovídá i široká nabídka sázek na tenis. Hlavně si můžete vsadit na počet gamů, počet setů, výsledek zápasu či přesný výsledek zápasu.

Tipsport App

Jak se zaregistrovat?

Abyste mohli sázet online na počítači nebo na mobilu, potřebujete mít vlastní hráčský účet. Ten získáte registrací a vyplněním registračního formuláře. Celý proces není náročný, jen je potřeba následovat jednotlivé kroky:

 1. Klikněte na tento odkaz, abyste se dostali do registračního formuláře!
 2. Vyplňte všechny požadované údaje
 3. Získáte dočasné uživatelské konto, se kterým již můžete sázet, ale jen na 30 dnů
 4. Mezitím musíte doplnit některé údaje a zajít na pobočku, abyste přešli na trvalé uživatelské konto.
 5. Pak už budete mít svůj hráčský účet u Tipsportu

Jak provést vklad?

Jakmile budete mít už dočasné uživatelské konto, proveďte vklad na svůj účet. Jednak tím splníte jednu z podmínek přechodu na trvalé uživatelské konto, ale hlavně převedete peníze na svůj hráčský účet, za které si budete moci vsadit. Na výběr máte z několika platebních metod:

Debetní a kreditní karty

– Karty jednotlivých bank typu Visa, Mastercard atp. Převod je uskutečněn okamžitě. Minimální vklad je 100 Kč.

Bankovní převod

– Z vašeho účtu na účet Tipsportu. Převod trvá 1-3 pracovní dny. Minimální vklad jsou 3 Kč.

Skrill

– Internetová peněženka. Převod je uskutečněn okamžitě na váš hráčský účet. Minimální vklad je 1000 Kč.

Na pobočce

– Na pobočkách Tipsportu si můžete vložit peníze hotově, přímo na svůj účet. Maximální vklad je 5000 Kč.

Bonusy pro nové hráče

Bonusy jsou lákavým benefitem pro nové hráče. Stejně je tomu i u Tipsportu, který nabízí jeden z nejvyšších bonusů na sázení. Přesněji nabízí dva bonusy.

Zdarma 150 Kč na první sázky
Bonus dostanete v podobě Netů hned poté, co budete mít trvalé uživatelské konto. 150 Kč zdarma pak můžete hned použít na první sázku.

100% bonus do 50 000 Kč
Tento bonus za první vklad má různé podmínky podle výše vašeho prvního vkladu, a tudíž i výše bonusu. Podmínky na protočení jsou nejméně 5x (bonus + vklad), pak 7x a nejvíce (při vkladu více jak 5000 Kč) je přetočení 8x. Tento bonus je uvolňován postupně po 10%. Pokud je tedy váš první vklad 50 000 Kč, tak musíte protočit 8×50 000 + 8×50 000 = 800 000 Kč. Jakmile protočíte prvních 10% (max. 80 000 Kč), tak vám Tipsport připíše prvních 5000 Kč z bonusu. Minimálně kurzy při protáčení jsou opět různé podle výše vkladu (1,5, 2,0 a při vkladu přes 5000 Kč je to 3,0.

 

Sportovní sázení u Tipsport

Online sázení Tipsport

Nabídku online sázení najdete na stránkách Tipsportu pod záložkou Kurzy. Stránka je klasicky rozdělena do třech sloupců.

V levém je nahoře pole pro vyhledávání zápasů. Pod ní pak celá nabídku sportů. První jsou oblíbené jako fotbal, hokej, tenis a basketbal. Pod ní pak všechny sporty seřazeny abecedně.

V prostředním sloupci nahoře jsou jednotlivé články, které tvoří buď promo informace nebo tipy a analýzy od samotných sázkařů. Pod nimi jsou nejsázenější, nejoblíbenější nebo nejaktuálnější sázkové příležitosti.

V pravém sloupci nahoře je váš tiket, pod ním ukázky tiketů z tiket arény a poslední analýzy.

Live sázky u Tipsportu

Oblíbené Live sázky si můžete u Tipsportu podat pod záložkou Live. Na stránce najdete seřazeny podle jednotlivých sportů všechny aktuální zápasy s Live sázkami. Napravo opět tiket.

Po rozkliknutí detailu zápasu, na který chcete sázet Live, se před vámi objeví jednotlivé kurzové příležitosti. Nalevo je náhled ostatních zápasů s Live kurzami. Uprostřed stream, pokud je dostupný, případně aktuální stav, statistiky a komentáře o průběhu zápasu.

Vpravo nahoře se jako vždy nachází tiket.

Přímé přenosy na Tipsport TV

Stejně jako jiné sázkové kanceláře nabízí i Tipsport mnoho živých přenosů z jednotlivých utkání. Nejvíce přenosů je tradičně na fotbal, hokej a tenis. Právě jejich sponzorování hokeje přináší i přímé přenosy z jednotlivých utkání české extraligy.

Na stránce Live sázky, kde je výpis všech aktuálních zápasů vidíte malou ikonku televize, která označuje, jestli je přímý přenos dostupný.

Celou nabídku přenosů najdete po kliknutí na záložku TV. Zde najdete přehled podle dnů či sportů. Musíte být přihlášení, abyste mohli přenosy sledovat.

přímé přenosy Tipsport

Jak provést výběry?

Jakmile budete mít dost vyhraných peněz na svém účtu, můžete opět využít některou z platebních metod a peníze si vybrat domů. Na výběr je:

Bankovní převod

 • Výběr trvá 1-3 pracovní dny. Minimální výběr je staven na 1000 Kč

Výběr na pobočce

 • Výběr je okamžitý a už od 100 Kč

Skrill​

 • I výběr na Skrill trvá 1-3 pracovní dny a minimálně lze takto vybrat 1000 Kč

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Tipsportu není otevřena 24/7. Přesto má dostatečnou pracovní dobu, aby vám poradili v případě potřeby. Využít můžete tyto způsoby komunikace:

Email: na podpora@tipsport.cz
Telefon: na čísle +420 311 633 118

Provozní doba je od pondělí do neděle od 8:00 do 23:00.

Případně přes kontaktní formulář na stránkách Tipsportu.

Tabulka  
Licence Ministerstvo financí ČR
Stránka www.tipsport.cz
Zákaznická podpora email, telefon, kontaktní formulář
Bonus 100% do 50 000 Kč
Minimální sázka 1 Kč
Live sázky Ano
Živé přenosy Ano
Sázení přes mobil Ano
Mobilní aplikace Ano
Funkce Cash Out Ano
Min. vklad 3 Kč
Min. výběr 500 Kč
Naše hodnocení 9 z 10

Návod jak začít sázet u Tipsportu

Abyste mohli začít sázet u Tipsportu, je potřeba udělat:​

  1. Kliknout na tento odkaz, abyste se dostali do registračního formuláře
  2. Vyplnit všechny požadované údaje a získáte dočasné uživatelské konto
  3. Máte 30 dní na to, abyste si nastavili sebeomezující opatření, nastavili platební metodu a zašli ověřit na pobočku. Pak získáte trvalé uživatelské konto.
  4. Pak už můžete bez omezení sázet a hrát na Tipsportu
  5. Hodně štěstí!

Sázková kancelář Tipsport Promo Akce & Novinky

Nenalezeny žádné novinky

GD Star Rating
a WordPress rating system
Tipsport Sázková Kancelář, 10.0 out of 10 based on 1 rating